skryp Bing
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Usługi

W związku z rozwojem naszego sklepu wprowadzamy dodatkowe usługi, z których będą mogli Państwo skorzystać.

Wśród naszych usług znajdują się: 

Aranżacja wnętrz

W poszukiwaniu doskonałej wisienki na torcie często można pobłądzić. Na co zwrócić uwagę? Co jest najważniejsze podczas wprowadzania zmian do mieszkania? Jak poradzić sobie z poukładaniem mebli, by nie zabić ich naturalnego piękna? Na te wszystkie pytania znamy odpowiedzi! W naszym sklepie pracują specjaliści, którzy zajmą się Twoim problemem i pomogą z odnalezieniem tej estetyki, której tak długo poszukiwałeś! Znamy sekrety każdego mebla, wszystkich dodatków i potrafimy złożyć z nich kompozycję, która wydobędzie cały charakter z pokoju, który pragniesz wypełnić czymś nowym i niepowtarzalnym. Znamy się zarówno na wnętrzach nowoczesnych, loft, jak i vintage. Poradzimy sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami!  

 

Aranżacja wnętrz roślinami

 

Wyjątkowe pomysły dla wyjątkowych tarasów

Nasze głowy pełne są fascynujących rozwiązań, czasem tych prostych, czasem bardziej skomplikowanych - ale którykolwiek byś nie wybrał zawsze sprawimy, że Twój taras stanie się absolutnie niepowtarzalnym miejscem, na którym będziesz chciał spędzić czas. Zakochasz się w wyjątkowym stylu, który wprowadzimy, doznasz uniesień estetycznych i zachłyśniesz się możliwościami, jakie aktualnie posiadają nowoczesne rozwiązania. Wszystko to odbędzie się dokładnie tak, jak sobie tego zażyczysz - działamy według Twoich zaleceń i wskazówek, by taras oddawał Twój gust i spełniał na 200 procent Twoje oczekiwania.

 

 Iglaki na tarasie_cisy_cyprysiki i jałowiec Blue Arrow   Begonie Dragon na tarasie

 

Jak dobierać i pielęgnować rośliny?

Znamy odpowiedź na te pytania - jak i wiele innych! Zachęcamy do skorzystania z usług naszych ekspertów, którzy nie tylko pomogą ci dobrać odpowiednie kwiaty do Twojego ogrodu oraz mieszkania, ale również powiedzą, jak się nimi zajmować, by nie tylko zachowywały swoje piękno, ale nieustannie kwitły i cieszyły Twoje oczy. Czasem jest to większe wyzwanie, niż ktokolwiek by podejrzewał! Warto zapoznać się z tematem, by nie stracić potem przepięknych roślin, które cieszyły oczy.

 

Scindapsusy w donicach Lechuza Quadro     Zamiokulkasy w donicach Lechuza 40     Dracena w biurze

Zachęcamy i zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Oprócz standardowych zakupów mogą Państwo skorzystać z dodatkowych usług oferowanych przez sklep Ogród i Dom. Zaliczają się do nich różne udogodnienia, takie jak dobór odpowiednich roślin do mieszkania. Oferujemy również pomoc w nauce ich pielęgnacji, która często nie jest taka oczywista. Poszczególne rośliny wymagają osobliwego podejścia do nich. Pomożemy również w aranżacji pięknego tarasu, który zachwyci rodzinę, sąsiadów i gości. Kolejną z naszych ofert jest pomoc w urządzaniu wnętrz. Dopasujemy się zawsze do Twoich zapotrzebowań, stylu oraz limitów pieniężnych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl