skryp Bing
Opcje przeglądania

Donice Lechuza Cararo

Szukasz donicy, która przyozdobi balkon, taras a może chciałbyś posadzić rośliny w domu tworząc z nich zieloną ścianę? Chcesz, by zewnętrzna część budynku rozkwitła za pomocą roślinnych aranżacji? Skorzystaj z oferty donic Lechuza Cararo, które idealnie nadają się do ekspozycji kwiatów na balkonach, tarasach, a także wewnątrz budynku. Oferowane donice wykonano w kształcie długiego prostokąta, dzięki czemu idealnie nadają się do tworzenia różnorodnych zestawień roślinnych. Skupią rzędy roślin w jednym miejscu, zapewniając wspaniałą aranżację, która urozmaici i złagodzi surowość zewnętrznej część budynku oraz wypełni duże wnętrza biurowca czy holu.

 

Donice Lechuza Cararo

 

Wybierz spośród siedmiu dostępnych kolorów

 

Donice Lechuza Cararo - skorzystaj z ich potencjału

Donice posiadają innowacyjny system odprowadzania wody opadowej, dlatego idealnie nadają się na ekspozycję zewnętrzną. Dodatkowo są stworzone z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że oferowane produkty są bardzo wytrzymałe i nie ulegają wpływom niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu, śniegu, silny wiatr czy promienie UV. Te donice są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie obciążają balkonów, tarasów i stropów budynków, dlatego bezpiecznie mogą zostać umieszczone we wskazanych miejscach.

W proponowanych donicach Lechuza Cararo możesz uprawiać rośliny, wypełniając donicę ziemią lub substratem mineralnym, który możemy opcjonalnie dołączyć do zestawu. Dodatkowo z donicą został zintegrowany system nawadniający, dzięki czemu produkt jest prawie bezobsługowy. System nawadniający gromadzi bowiem wodę na dnie donicy i dba o prawidłowe oraz równomierne nawodnienie zasadzonych roślin. To wszystko sprawia, że proponowane donice świetnie sprawdzają się także w budynkach użyteczności publicznej, gdzie nie zawsze znajduje się osoba odpowiedzialna za doglądanie uprawianych roślin.

Donice Lechuza Cararo są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy miękka ścierka i odrobina wody, by dokładnie przemyć wewnętrzną i zewnętrzną część donicy - produkty nie wymagają specjalnych środków do konserwacji. Ich wysoka jakość wykonania jest gwarantem trwałości przez wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl