skryp Bing

Donice Lechuza Classico Color

 

Donica Lechuza Classico Color 18

Donica Lechuza Classico Color 18

Producent: Lechuza
Cena: 95,00 zł (netto: 77,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Donica Lechuza Classico Color 21

Donica Lechuza Classico Color 21

Producent: Lechuza
Cena: 125,00 zł (netto: 101,63 zł )
szt.
zobacz więcej
Donica Lechuza Classico Color 28

Donica Lechuza Classico Color 28

Producent: Lechuza
Cena: 179,00 zł (netto: 145,53 zł )
szt.
zobacz więcej
Donica Lechuza Classico Color 35

Donica Lechuza Classico Color 35

Producent: Lechuza
Cena: 249,00 zł (netto: 202,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Donica Lechuza Classico Color 43

Donica Lechuza Classico Color 43

Producent: Lechuza
Cena: 295,00 zł (netto: 239,84 zł )
szt.
zobacz więcej

Kwiaty stanowią niezwykle ważny element w naszej przestrzeni, gdyż mają szczególny wpływ zarówno na ludzi, jak i na całe otoczenie. Roślin doniczkowe produkują tlen, oczyszczają powietrze, które wdychamy, wpływają na zwiększenie wilgotności powietrza, a dzięki temu - poprawiają nasze samopoczucie. Jeśli chcemy uprawiać rośliny, to trzeba oczywiście pomyśleć również o tym, w czym będą się one znajdować.

Donice Lechuza Classico Color - siła tkwi w klasyce

Donice Lechuza Classico Color to jedne z propozycji, na jakie warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy w naszej przestrzeni postawić na różnorodne formy roślinności. Dostępny model swoją jakością i funkcjonalnością na pewno przewyższa zwykłe doniczki. Wybór tych donic to najlepsze, co możemy zrobić, jeśli chcemy udekorować nasz dom, biuro, taras lub inne miejsce użytkowe kwiatami w pięknych, efektownych donicach. Czasami tak niewiele trzeba, aby nadać konkretnej przestrzeni charakteru, ocieplić wnętrze i sprawić, że poczujemy się w nim naprawdę dobrze.

Wśród dostępnych modeli donic ta na pewno zasługuje na uznanie przede wszystkim ze względu na swój klasyczny wygląd, tak bardzo ceniony przez miłośników tradycyjnych rozwiązań. Donice Lechuza Classico Color wykonane zostały z polipropylenu, który jest zabarwiony w całej swojej masie. Wykorzystanie materiału zabarwionego w całym swym przekroju powoduje, że ewentualnie powstałe rysy na powierzchni będą mniej widoczne. Powierzchnia donic jest jedwabiście matowa w ciekawych i praktycznych kolorach do wyboru, w zależności od tego, jaka kolorystyka pasować będzie do konkretnej przestrzeni: w bieli, szarym łupkowym oraz muszkatołowym brązie. Niezależnie od tego, jaką roślinę posadzimy w jej wnętrzu, z pewnością każda prezentować będzie się wybornie.

Marka Lechuza znacząco przewyższa konkurencję także w kwestii zastosowanych w tym produkcie rozwiązań. Oprócz wyjmowanego wkładu modele te wyposażone są w system nawadniający, który działa bardzo sprawnie i powoduje, że możemy podlewać roślinę zdecydowanie rzadziej niż w klasycznych donicach bez nawadniania, nawet raz na kilka tygodni. Rozwiązanie takie sprawdza się u osób, które często podróżują lub które pragną postawić na maksimum swobody w kwestii pielęgnacji roślin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl