skryp Bing
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Kontakt i dane firmy


Nasze dane adresowe:
Rokiciński Andrzej Ogród i Dom
ul. Podłużna 36b lok 26

03-290 Warszawa
NIP: 7961336590

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00): 602 67 67 62
Kontakt mailowy: sklep@ogrodidom24.pl
Numer rachunku bankowego 27 1950 0001 2006 0133 8045 0004  Bank Pekao SA

Posiadasz jakiekolwiek wątpliwości? Chciałbyś poznać więcej szczegółów dotyczących danej usługi lub produktu? Zastanawiasz się, jakimi prawami rządzi się nasz sklep albo potrzebujesz fachowej porady? Jesteś producentem i chcesz nawiązać współpracę? W tych - i wielu innych przypadkach - służymy pomocą. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w wyznaczonych godzinach, kontakt jest możliwy za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznie oraz przez wysłanie do nas korespondencji listownie. 

Profesjonalna pomoc

Nasz sklep czynny jest całą dobę, jednak pomoc oferujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Służymy profesjonalnymi poradami oraz pomocą we wszystkich sprawach, które dotyczą naszych klientów oraz osób pragnących nawiązać z nami współpracę. Zachęcamy zarówno do kontaktu telefonicznego, jak i mailowego. Staramy się odpowiadać jak najszybciej na maile, jednak warto pamiętać, że niektóre zagadnienia wymagają poświęcenia im więcej czasu, dlatego prosimy o cierpliwość. Na pewno odpowiemy na Twoje zapytanie!

Szanowni Państwo!

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż internetową, nie posiadamy sklepu stacjonarnego.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl