Donice Lechuza Cascadino Color 

Lechuza Cascadino Color

 

Donica Lechuza Cascada + Cascadino Color - kolumna 2-elementowa

Donica Lechuza Cascada + Cascadino Color - kolumna 2-elementowa

Donica Lechuza Cascada + Cascadino Color - kolumna 2-elementowa

Wymiary kolumny: średnica 49 cm, wysokość 66 cm.

W skład zestawu All Inclusive wchodzą 2 doniczki: doniczka Cascada Color i doniczka Cascadino Color, obie  z zestawem nawadniającym i substratem Lechuza - Pon, zestaw montażowy do dwóch donic. Doniczkę wykonano z polipropylenu barwionego w masie, dostępna w jednym kolorze - szary łupek.

 

 

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 319,00 zł (netto: 259,35 zł )

Donica Lechuza Cascadino Color

Donica Lechuza Cascadino Color

Donica Lechuza Cascadino Color

Wymiary doniczki: średnica 36 cm, wysokość 23 cm.

W skład zestawu All Inclusive wchodzą: doniczka z zestawem nawadniającym i substratem Lechuza - Pon. Doniczka wykonana jest z polipropylenu barwionego w masie. Odporna na mróz, promienie UV, pęknięcia i stłuczenia. Dostępna w kolorze szary łupek.

Wybierz kolor

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )

Donica Lechuza Cascadino Color podwieszana

Donica Lechuza Cascadino Color  podwieszana

Donica Lechuza Cascadino Color podwieszana

Wymiary doniczki: średnica 36 cm, wysokość 23 cm.

W skład zestawu All Inclusive wchodzą: doniczka z zestawem nawadniającym i substratem Lechuza - Pon oraz zestaw do zawieszenia. Doniczka wykonana jest z polipropylenu barwionego w masie. Odporna na mróz, promienie UV, pęknięcia i stłuczenia. Dostępna w kolorze szary łupek.

Wybierz kolor

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 139,00 zł (netto: 113,01 zł )

Kwiaty wokół nas dają piękno i ciepło, sprawiają, że czujemy się lepiej a udekorowane miejsca sprawiają wrażenie bardziej przytulnych. Niezależnie od tego, czy znajdują się wewnątrz budynków, czy na zewnątrz - zawsze stanowią najlepszą formę dekoracji. Dzięki nim możemy stworzyć niezwykłe kompozycje, które bez wątpienia będą stanowiły jedyną w swoim rodzaju ozdobę danej przestrzeni. Wybierając donice Lechuza Cascadino Color, dzięki zaprojektowanej w ich przypadku konstrukcji, możemy wykonywać piętrowe, ciekawe kombinacje roślinne.

Donice Lechuza Cascadino Color - możliwość własnych koncepcji

Donice te posiadają specjalne otwory po bokach, a także możliwość ustawienia ich na trzech poziomach wysokości. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednej donicy możemy posadzić różne gatunki roślin. Sprawdza się to w szczególny sposób do wykonania małych zielników lub warzywników, gdzie w grę wchodzą sadzonki z warzywami, owocami lub ziołami. Odpowiednio rozstawione rośliny w konkretnych miejscach mogą dać niebywale ciekawy efekt estetyczny, ale są przy tym również rozwiązaniem praktycznym.

W przypadku klasycznych donic nie mamy zbyt dużego pola do popisu - otrzymujemy pojemnik na kwiaty i tam sadzimy dany ich gatunek. Wybierając jednak przemyślane pod każdym kątem donice Lechuza Cascadino Color, można samodzielnie zaaranżować to miejsce według własnych koncepcji. Co więcej, aranżacja każdej z tych donic może wyglądać zupełnie inaczej.

Mówiąc o ich fenomenie trzeba dodać, że donice Lechuza posiadają specjalny system nawadniania, dzięki któremu rośliny rosną prawidłowo, a my nie musimy obawiać się, że zapomnimy je podlać lub nie będziemy mieli co z nimi zrobić podczas naszego wyjazdu. Te inteligentne w swej budowie donice to najlepsze, w co możemy wyposażyć nasz dom. Możemy cieszyć się pięknem wokół nas wszędzie tam, gdzie znajdą się te donice wraz z wybranymi przez nas kwiatami. W ich przypadku jedyne, co nas ogranicza, to własna fantazja. Są doskonałe pod względem jakości, wizualnie prezentują się wyśmienicie, a do tego są niezwykle praktyczne. Nie sposób nie zwrócić na nie uwagi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl