Donice Lechuza Cascadino Color 

Lechuza Cascadino Color

 

Kwiaty wokół nas dają piękno i ciepło, sprawiają, że czujemy się lepiej a udekorowane miejsca sprawiają wrażenie bardziej przytulnych. Niezależnie od tego, czy znajdują się wewnątrz budynków, czy na zewnątrz - zawsze stanowią najlepszą formę dekoracji. Dzięki nim możemy stworzyć niezwykłe kompozycje, które bez wątpienia będą stanowiły jedyną w swoim rodzaju ozdobę danej przestrzeni. Wybierając donice Lechuza Cascadino Color, dzięki zaprojektowanej w ich przypadku konstrukcji, możemy wykonywać piętrowe, ciekawe kombinacje roślinne.

Donice Lechuza Cascadino Color - możliwość własnych koncepcji

Donice te posiadają specjalne otwory po bokach, a także możliwość ustawienia ich na trzech poziomach wysokości. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednej donicy możemy posadzić różne gatunki roślin. Sprawdza się to w szczególny sposób do wykonania małych zielników lub warzywników, gdzie w grę wchodzą sadzonki z warzywami, owocami lub ziołami. Odpowiednio rozstawione rośliny w konkretnych miejscach mogą dać niebywale ciekawy efekt estetyczny, ale są przy tym również rozwiązaniem praktycznym.

W przypadku klasycznych donic nie mamy zbyt dużego pola do popisu - otrzymujemy pojemnik na kwiaty i tam sadzimy dany ich gatunek. Wybierając jednak przemyślane pod każdym kątem donice Lechuza Cascadino Color, można samodzielnie zaaranżować to miejsce według własnych koncepcji. Co więcej, aranżacja każdej z tych donic może wyglądać zupełnie inaczej.

Mówiąc o ich fenomenie trzeba dodać, że donice Lechuza posiadają specjalny system nawadniania, dzięki któremu rośliny rosną prawidłowo, a my nie musimy obawiać się, że zapomnimy je podlać lub nie będziemy mieli co z nimi zrobić podczas naszego wyjazdu. Te inteligentne w swej budowie donice to najlepsze, w co możemy wyposażyć nasz dom. Możemy cieszyć się pięknem wokół nas wszędzie tam, gdzie znajdą się te donice wraz z wybranymi przez nas kwiatami. W ich przypadku jedyne, co nas ogranicza, to własna fantazja. Są doskonałe pod względem jakości, wizualnie prezentują się wyśmienicie, a do tego są niezwykle praktyczne. Nie sposób nie zwrócić na nie uwagi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium