Lechuza Cascada Color

 

Lechuza Cascada Color_szary łupkowy

 

Donica Lechuza Cascada + Cascadino Color - kolumna 2-elementowa

Donica Lechuza Cascada + Cascadino Color - kolumna 2-elementowa

Donica Lechuza Cascada + Cascadino Color - kolumna 2-elementowa

Wymiary kolumny: średnica 49 cm, wysokość 66 cm.

W skład zestawu All Inclusive wchodzą 2 doniczki: doniczka Cascada Color i doniczka Cascadino Color, obie  z zestawem nawadniającym i substratem Lechuza - Pon, zestaw montażowy do dwóch donic. Doniczkę wykonano z polipropylenu barwionego w masie, dostępna w jednym kolorze - szary łupek.

 

 

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 319,00 zł (netto: 259,35 zł )

Donica Lechuza Cascada Color donica "All- Inclusive" szary łupek

Donica Lechuza Cascada Color donica "All- Inclusive" szary łupek

Donica Lechuza Cascada Color donica "All- Inclusive" szary łupek

Wymiary doniczki: średnica 49 cm, wysokość 28 cm.

W skład zestawu All Inclusive wchodzą: doniczka z zestawem nawadniającym i substratem Lechuza - Pon. Doniczka wykonana jest z polipropylenu barwionego w masie. Odporna na mróz, promienie UV, pęknięcia i stłuczenia. Dostępna w kolorze szary łupek.

 

 

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 165,00 zł (netto: 134,15 zł )

Dla wielu osób sadzenie kwiatów to niezwykle trudne zajęcie, które wymaga niezwykłej wprawy, dużych umiejętności i oczywiście stosownej wiedzy. Często zdarza się tak, że całkowicie rezygnujemy z kwiatów w naszej przestrzeni z obawy przed tego rodzaju czynnościami lub po prostu kupujemy już gotowe kompozycje kwiatowe. Decydując się na donice Lechuza Cascada Color można uzyskać nie tylko pięknie prezentujące się pojemniki na kwiaty, ale również najprostszy ze sposobów sadzenia roślin, a wszystko to dzięki specjalnej budowie tych donic.

Donice Lechuza Cascada Color - ciekawe rozwiązanie na balkon

Tutaj postępujemy nieco inaczej niż w przypadku tradycyjnego sadzenia kwiatów. W pierwszej kolejności nawadniamy bryły korzeniowe, umieszczając je w specjalnie przygotowanych otworach bocznych. Gdy już to zrobimy, to sadzimy kwiaty od góry, pamiętając przy tym o umieszczeniu brył korzeniowych roślin górnych między bryłami korzeniowymi tych, które zostały osadzone po bokach. Na końcu wsypujemy odpowiednią ilość ziemi, delikatnie ugniatając powierzchnię. Z pewnością każdy przekona się po pierwszym posadzeniu rośliny, że to wcale nie jest trudnym zadaniem.

Chcąc posadzić rośliny na balkonie, tarasie, w altanie lub w innej części ogrodowej przestrzeni, bez wątpienia donice Lechuza Cascada Color doskonale wkomponują się w każde z tych miejsc. W połączeniu z pięknymi kwiatkami wszędzie będą stanowić dekorację samą w sobie, dzięki której zyskamy niezwykle efektowny i pięknie prezentujący się widok. Zakup donic Lechuza daje każdemu gwarancję, że pieniądze raz na nie wydane pozwolą cieszyć się najwyższą jakością przez wiele sezonów.

Ten wybór spełni oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Donice Lechuza Cascada Color dzięki systemowi nawadniania nie wymagają częstego podlewania. Przez pierwsze tygodnie należy podlewać je tradycyjną metodą od góry, jednak później należy wlewać wodę również przez kanał wlewowy, by system nawadniania mógł zacząć działać samodzielnie. Szczegółowe zalecenia znajdą Państwo w dołączonej ulotce oraz przy konkretnych produktach na naszych stronach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl