4D9DE9238C3A541BA6B18B457E6A2DA3
Opcje przeglądania
Producent
Wielkość
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Donice Canto Kostka 40

Interesują Cię duże donice kolumnowe, które dodadzą szyku i elegancji każdej bardzo dużej przestrzeni? A może szukasz pokaźnych donic, które upiększą przestrzeń ogrodu lub rozległego tarasu? Wybierz donice Lechuza Canto Kostka. Te wyjątkowe produkty odznaczają się ciekawym kształtem kostki. Donice zostały wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, któremu zawdzięczają swoją trwałość i piękny wygląd - są wysoce odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, wgniecenia czy otarcia.

Canto Premium Kostka

 

Wybierz kolor

Donice Lechuza Canto Kostka - elegancja i stabilność

Donice doskonale znoszą wszelkie warunki atmosferyczne naszego klimatu, takie jak zmienna temperatura, promienie słoneczne, deszcz oraz zimny wiatr. Dodatkowo oferowane produkty poddano lakierowaniu, dzięki czemu uzyskano ciekawy, optyczny efekt metaliczny oraz szlachetnej ceramiki. Wszystko to sprawia, że proponowane donice wyglądają niezwykle elegancko i stabilnie. Potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat proponowanych zestawów? Skontaktuj się z nami!

Chcesz sadzić rośliny w dużych donicach kolumnowych, takich jak te z serii Lechuza Canto Kostka? Skorzystaj z dodatkowego obciążenia, które zapobiegnie wywróceniu się donicy, jeśli ta ma docelowo stać na zewnątrz. Jest to szczególnie istotne, aby zadbać o pełne bezpieczeństwo roślin przy silnych wiatrach i zmiennych warunkach pogodowych. Proponowane donice sprzedawane są w pakiecie „all inclusive”. Oznacza to, że klient kupuje cały zestaw, na który składa się nie tylko funkcjonalna i estetyczna donica, ale również wkład wewnętrzny, który umożliwia sadzenie roślin o mniejszych systemach korzeniowych, nie bezpośrednio w donicy.

Donice Canto Kostka podobnie jak pozostałe produkty Lechuza posiadają w zestawie substrat Lechuza Pon, który sprawdza się jako wypełnienie donicy, jest też separatorem – oddziela podłoże od części, w której gromadzi się woda. Na wyposażeniu znajdziemy również autorski i innowacyjny system nawadniający. Taki zestaw pozwoli Ci na profesjonalną uprawę roślin, również w uprawie hydroponicznej, które będą cieszyć oko pięknym wyglądem przez wiele lat. Szczególnie istotny jest tutaj system dbający o odpowiednią wilgotność ziemi, ułatwiający pielęgnację roślin - to on zapewni odpowiednie dozowanie wody na przestrzeni kilku do kilkunastu tygodni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl